+48 12 352 12 12 info@harveo.pl Imperial Business Center, Wadowicka 7 Kraków Pon. - Pt. 9:00 - 20:00

Kim jesteśmy?

Jesteśmy butikową firmą napędzaną pasją w 100% skoncentrowaną na jakości, zaufaniu i długotrwałych relacjach z naszymi klientami. Działamy od 2010 roku mając zaszczyt pomagać już ponad pięciu tysiącom klientów na całym świecie. Dzięki temu doświadczeniu doskonale rozumiemy preferencje osoby stojącej przed decyzją o zaciągnięciu kredytu hipotecznego lub osoby budującej portfel nieruchomości inwestycyjnych.
Mając świadomość, jak zawiły, skomplikowany i wieloetapowy jest proces, dokładamy wszelkich starań, aby każda rzecz z nim związana była dla Ciebie jasna i całkowicie przejrzysta. Zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc i wsparcie na każdym etapie procesu, a także negocjujemy warunki kredytu z bankami, co gwarantuje satysfakcję każdej osoby, która do nas przyjdzie. Naszą misją jest pomaganie ludziom i wprowadzanie nowych standardów na rynku finansowym poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi oraz modelu współpracy opartego na zaufaniu i świetnej relacji z klientem.
Wyróżnia nas empatia, moralność i podejście etyczne – co wynika bezpośrednio z naszych charakterów i wewnętrznych przekonań. Działamy z pasji. Satysfakcja, jaką daje nam zadowolenie naszych klientów – jest bezcenna.

Obsługujemy naszych Klientów również za pośrednictwem spotkania wideo, podczas którego realizujemy pełen proces ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Harveo Team 

Relacja i zaufanie

Prowadzimy Cię „od A do Z” przez cały proces uzyskiwania finansowania w banku, zawsze stojąc po Twojej stronie i reprezentując Twój interes. Nigdy nie zostajesz bez opieki. Od wyjaśnienia zagadnień prawa bankowego, przez podstawy ekonomii, złożone regulacje, ustawy oraz rekomendacje KNF po kompletowanie dokumentów, rejestracje wniosków kredytowych, współpracę z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi i tłumaczami przysięgłymi. Na każdym etapie chronimy Cię i odpowiadamy na każde pytanie, abyś czuł się bezpiecznie i pewnie podczas każdego kolejnego kroku. Cenimy relacje i zaufanie jakim jesteśmy darzeni, zawsze stawiając każdego klienta jako nasz najwyższy priorytet.

  • Rekomendacje
  • Deweloperzy
  • Agencje nieruchomości
  • YouTube, Google, Facebook i Linkedin
Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland

Niezależność i renoma

Reprezentujemy Ciebie, nie bank. Harveo opiera się na unikatowych wartościach, – pasji, empatii oraz ambicji dostarczania na rynek nowej jakości obsługi, w tym poprzez kompleksową obsługę w języku angielskim obcokrajowców w Polsce. To Klient jest zawsze naszym priorytetem, a nie krótkoterminowy zysk. Dlatego możemy być dumni, że w ciągu 11 lat stworzyliśmy firmę o doskonałej reputacji i tysiącach zadowolonych, polecających nas Klientów.

Najwyższa jakość

Nasze oddziały zlokalizowane są w najnowszych biurowcach, abyś czuł się wyjątkowo i komfortowo na każdym etapie współpracy. Wiedza, profesjonalizm, świetna atmosfera i wyśmienita kawa. Jakość obsługi i satysfakcja klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland
Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland

Brak prowizji

Nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna – pomimo, że wynagradzają nas banki, Twoja oferta jest taka sama lub nawet tańsza niż ta dostępna przez Internet lub bezpośrednio w banku. Dotyczy to zarówno kredytów hipotecznych jak i leasingów.

Bezpieczeństwo

W obecnych czasach niezwykle istotnym jest, aby korzystać z usług wyłącznie zweryfikowanych i godnych zaufania podmiotów. Firma Harveo jest wpisana do rejestru KNF pod nr RPH001108 oraz posiada polisę OC nr COR100030.

Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland
Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland

Opieka posprzedażowa

Po zakończeniu całego procesu kredytowego informujemy Cię jeżeli na rynku pojawi się nowa korzystniejsza oferta, niższa marża lub wygodniejsze rozwiązanie. Dodatkowo przez cały okres kredytowania możesz się z nami skontaktować aby uzyskać pomoc lub odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zasięg działalności

Stacjonarnie w jednym z naszych biur:
  • Kraków i Podhale
  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Katowice
  • Wrocław

Obsługujemy naszych Klientów również za pośrednictwem spotkania wideo, podczas którego realizujemy pełen proces ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Harveo Mortgage loan mortgage advisor broker Poland
has been added to the cart. View Cart