+48 12 352 12 12 finance@harveo.pl Imperial Business Center, Wadowicka 7 Kraków Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Doradca kredytowy Kraków

Jak przygotować się do spotkania?

Twoja świadomość finansowa jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie serię filmików z którymi warto zapoznać się jeszcze przed naszym spotkaniem. Poruszają one najczęściej zadawane pytania i problematyczne zagadnienia z dziedziny finansów, bankowości, prawa i nieruchomości w kontekście wnioskowania o kredyt.

Naturalnie możesz pominąć kroki 1 i 2 od razu ustalając termin spotkania, niemniej nie będzie ono wtedy w 100% produktywne.

Pobierz i wypełnij formularz

Na tej podstawie będziemy mogli opracować indywidualną koncepcję finansowania i dopasować najkorzystniejsze aktualnie warianty ofert banków do opisywanej sytuacji, uwag i oczekiwań – m.in. przewidywanej nadpłaty kredytu, stałego oprocentowania, braku prowizji itp. W związku z tym prosimy o jak najdokładniejsze opisanie swoich oczekiwań i potrzeb podczas wypełniania na dole pierwszej strony.

Doradca kredytowy Kraków
Doradca kredytowy Kraków

Umów termin i wybierz formę spotkania

Do kilku godzin od wysłania zgłoszenia oddzwonimy i ustalimy dalsze kroki oraz termin dogodnego dla Ciebie spotkania.

    Zgoda RODO (Wymagane)

    Do zobaczenia przy wyśmienitej kawie!

    Nasze biura mieszczą się w biurowcach klasy A w centrum Warszawy, Krakowa i Gdańska. Jeśli chcesz zabrać dzieci, z pewnością znajdą dla siebie zajęcie. Stół bilardowy, salki z konsolami X-box i wiele innych atrakcji.

    has been added to the cart. View Cart