+48 12 352 12 12 info@harveo.pl Imperial Business Center, Wadowicka 7 Kraków Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Harveo Doradca Kredytowy Kredyt Hipoteczny Kraków

Krok pierwszy

Zanim zaczniemy - Inteligencja Finansowa

Twoja świadomość finansowa jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie serię filmików z którymi warto zapoznać się jeszcze przed naszym spotkaniem. Poruszają one najczęściej zadawane pytania i problematyczne zagadnienia z dziedziny finansów, bankowości, prawa i nieruchomości w kontekście wnioskowania o kredyt. 

Krok drugi

Pobierz i wypełnij formularz

Kliknij ikonę poniżej aby pobrać formularz. Na tej podstawie będziemy mogli opracować indywidualną koncepcję finansowania i dopasować najkorzystniejsze aktualnie warianty ofert banków do opisywanej sytuacji, uwag i oczekiwań – m.in. przewidywane nadpłaty kredytu, stałe oprocentowanie, brak prowizji itp. W związku z tym prosimy o jak najdokładniejsze opisanie swoich oczekiwań i potrzeb podczas wypełniania na dole pierwszej strony.

Krok trzeci

Prześlij formularz i umów spotkanie

Po wypełnieniu formularza prześlij tutaj podpisany skan, zdjęcie lub plik z zaznaczoną zgodą RODO. Dokument pozostaje wyłącznie do wglądu osób upoważnionych a podane dane są chronione tajemnicą zawodową i prawem bankowym.

    Krok czwarty

    Jesteśmy gotowi - a Ty?

    Wiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów bycie na bieżąco i pełny wgląd w aktualny status procesowanej sprawy. Dlatego tuż po spotkaniu otrzymasz swój indywidualny login do Strefy Klienta aby mieć wgląd do wszystkich banków.

    Dziękujemy

    has been added to the cart. View Cart